درباره سایت مکس نامبر

در صفحه درباره ما سایت مکس نامبر می توانید درباره آغاز فعالیت مکس نامبر و نکاتی که وجود دارد اطلاعات مفیدی دریافت کنید، این صفحه به زودی آپدیت خواهد شد.

چرا مکس نامبر را ساختیم؟

درباره ما

در سال 1394 که با هم تیمی های خود بر روی یک پروژه خارجی کار میکردیم به یک شماره مجازی اختصاصی نیاز داشتیم، برای اینکار در وب فارسی جستجو های زیادی انجام دادیم اما نتیجه ای پیدا نشد، از برنامه های ساخت شماره مجازی هم استفاده کردیم اما متاسفانه فهمیدیم شماره ها هیچ امنیت و تضمینی ندارند و در نتیجه مجبور شدیم که از سایت های مرجع خارجی، شماره مجازی خریداری کنیم، همان موقع بود که این ایده به ذهن ما رسید که چنین سایتی را بزنیم تا اگر فردی ایرانی نیازمند شماره مجازی امن و اختصاصی بود، نیازی نباشد تا زمان و هزینه زیادی را صرف خرید شماره کند.

رضایت از خرید شماره 99%
رضایت از پاسخگویی پشتیبان 96%
رضایت از طراحی سایت 97%

هدف مکس نامبر

هدف ما همیشه بر روی کیفیت شماره ها بوده برای همین دو ویژگی امن و اختصاصی بودن شماره به شدت برای تیم مکس نامبر مورد اهمیت قرار دارد.

آپدیت مکس نامبر

در سال 1394 مکس نامبر با قالب اولیه خود ساخته شد و در سال 1396 قالب را آپدیت کردیم و در سال 1399 باز هم قالب آپدیت شد، در آذر ماه سال 1400 نیز قالب آپدیت شد که شما درحال مشاهده همین نسخه هستید و درحال حاضر این آخرین نسخه از آپدیت قالب مکس نامبر می باشد.

به زودی کشور های بیشتری به مکس نامبر اضافه می شوند: هدف ما این است در آینده کشور های بیشتری را برای دریافت شماره مجازی به سرویس مکس نامبر اضافه کنیم و اگر تا الان این امر اجرا نشده بنا به دلیل بحث امنیت و کیفیت بوده است، تیم ما همواره در تلاش است تا بتواند شماره مجازی سایر کشور ها را هم با امنیت و کیفیت و تضمین بالا برای مشتریان فراهم سازد

#مدیر_سایت
5/5

آیا داشتن 7000+ مشتری اتفاقیست؟

تمام تمرکز ما بر روی کیفیت شماره هاست، برای همین شماره هر کشوری در سایت موجود نیست و شماره ها از مرجع اصلی و بین المللی فروش شماره مجازی خریداری می شود.